سنگسابی بعد از اتمام نقاشی ساختمان

استادکاران گروه نقاشی ساختمان طالبی در پروژه هایی که کف و سنگ کف و راه پله ها با رنگ آلوده شده باشند با داشتن تجهیزات کفسابی و سنگسابی اقدام به تمیزکردن کف و سنگسابی ساختمان بعد از نقاشی ساختمان میکنند.

سنگسابی

سنگسابی هم از جمله خدماتی است که مجموعه طالبی سال ها و سالهاست به مشتریان ارائه میدهد و یکی از برترین های این شرکت در نظر گرفته میشود.

اما شاید علامت سوال بسیار بزرگی در ذهنتان ایجاد شود که تفاوت این کار با کفسابی چیست خب کاملا واضح است که سنگسابی برای محصولات سنگی و گرانیتی میباشد و صرفا برای این موارد کاربرد دارد ولی کفسابی برای همه سطوح مورد استفاده قرار میگیرد.این امر توسط یکسری دستگاه های مکانیزه انجام میشود که هدایت و کنترل آن توسط یک فرد و متصدی آن انجام میشود تا تمامی سطوح آنرا بتواند مورد سایش فرچه مخصوص قرار دهد.این دستگاه های مکانیکی بوسیله برق کار میکند و موتور بسیار قوی دارد اما صدای آن کمی آزار دهنده است و قبل از اینکه ساختمان توسط ساکنین پر شود باید عملیات سنگسابی انجام شود خب البته این ویژگی منفی دستگاه بسیار عادی است به این خاطر که صنعتی وار ساخته شده است و قدرت ناشی از موتور آن این صدا را ایجاد میکند.

قیمت و نرخ سنگسابی

برای اینکه شما بتوانید نرخ و لیست قیمت های خدمان سنگسابی را بدست آورید کافیست که با مشاوران ما در تماس باشید تا در این مورد اطلاعات لازم را کسب کنید.ارسال یک ایمیل مبتنی بر درخواست لیست قیمت ها هم کفایت میکند تا ما آنرا برای شما ارسال کنیم.نگران نباشید مجموعه مقانلو به دری به فکر مشتریان خود است که سعی کرده است قیمت را طوری بدهد تا تمامی مشتریان با هر میزان بودجه ای توانایی اجرای این کار را داشته باشند.

 

اما به این توجه داشته باشید که یکسری نکات در این زمینه لازم است بدانید چون متاسفانه افراد و شرکت های سودجوی بسیار زیادی در این زمینه فعالیت دارند و قصد دارند تا مشتریان را تلکه کنند و با دریافت هزینه های گزاف امور سنگسابی آنها را انجام دهند این افراد با استفاده از دستگاه های منسوخ شده استفاده میکنند و موادی را در داخل این دستگاه ها میریزند که سبب میشود تا مقاومت و استحکام و کارآیی سنگ از بین برود به عبارت دیگر موجب آسیب دیدگی سنگ ها میشوند.

شرکت مقانلو در زمینه سنگ سابی فعالیت چشم گیری داشته و دارای نمونه کارهای زیادی است.

سنگ سابی خود را به ما بسپارید با بهترین قیمت و کیفیتسنگ سابی ایتالیایی به طور عالی سنگ ها را براق و شفاف می کند طوری که تصویرخود را در سطح سنگ مشاهده می کنید.

شرکت طالبی با نمونه کارهای زیاد و دستگاه های روز دنیا در هر ساعت و مکانی آماده همکاری با شما می باشد.

برای صرفه جویی در هزینه می توانید سنگ هایی را خریداری کنید که ساب خورده نباشد و بعد از اجرای آنها در کار با دستگاه ساب زنی آنها را صاف و درخشان کنید.بیشتر ساختمان ساز ها این کار را انجام می دهند زیرا مقرون به صرفه است.

استفاده از مواد اسیدی مثل جوهرنمک و وایتکس و….برای تمیز کردن سنگ ها به مرور زمان سطح آن ها را کدر و مات می کند و عمر سنگ را کاهش می دهد.بهتر است مدتی یک بار سنگ سابی انجام شود تا عمر سنگ شما زیاد شود و پست و بلندی از بین برده شود.

13 Mar 2019