آنالیز سرچ کلمات در گوگل

تعداد سرچ یک کلمه در گوگل

آدم های باهوش لزوما مسیری را نمیروند که همه میروند .. شناسایی کلمات پرترافیک و تعداد سرچ یک کلمه در گوگل مبنای تدوین استراتژی تولید محتوا و سئو سایت میباشد .

آنالیز سرچ گوگل

اگر در تعیین تعداد سرچ یک کلمه در گوگل با موفقیت عمل کنید براحتی میتوانید اولویت ها را تعیین کنید ولی سایتهای موفق از هیچ کلمه ای نمیگذرند و حتی یک کاربر را هم براش برنامه دارند تا اگر کاربری کلمه ای خاص را سرچ میکند محتوایی مناسب برای گرفتن جایگاه در آن کلمه خاص هم تولید کنند .

تعداد جستجوی کلمات در گوگل

هر چقدر تعدادی جستجوی کلمات مختلف در گوگل بالاتر باشند رقابت بالاتری هم دارند ولی اگر باهوش باشید در هر زمینه ای میتوانید تعدادی کلمه پیدا کنید که رقابت بالایی از نظر سئو و بهینه سازی سایت ندارند ولی تعداد جستجو و سرچ خوبی دارند . آنالیز سرچ گوگل و  شناخت صحیح تعداد جستجوی کلمات در گوگل بستر ساز تصمیم گیری برای تولید محتوای سایت و تگ بندی های و تایتل بندی محتوا هاست.

بطور کلی هر کلمه ای که در گوگل هر ماه بیش از 30 بار سرچ میشود اهمیت دارد و باید در استراتژی تولید محتوا و سئو جای داشته باشد . اگر فرضا در این کلمه خاص که تعداد 30 بار در ماه جستجو میشود جایگاه خط یک گوگل را داشته باشید با آمارهای گوگل که رتبه یک گوگل بطور متوسط  60 درصد کاربران را جذب خود میکند میتوانید مطمئن باشید از 30 کاربری که آن کلمه خاص را جستجو کنند حداقل 20 کاربر به سایت شما مراجعه خواهند کرد . پس می ارزد که روش کار شه  و تعداد سرچ یک کلمه در گوگل بدرستی آنالیز شه.. و کافیست 10 تا از این کلمات نسبتا کم سرچ را کنار هم بگذارید و آنگاه تعداد سرچ آنها معادل میشود با یک کلمه متوسط و 50 تا از کلمات ریز بازدیدی معادل یک کلمه پررقابت خیلی قوی را به سایت شما خواهند داد اگر این 50 کلمه ریز را بدرستی شناسایی کرده و در جهت گرفتن جایگاه در آنها اقدام نمایید .

شناسایی کلمات سرچ شده در گوگل اولین گام برای برنامه ریزی سئو میباشد

انسان های باهوش در مواقع بسیاری بر خلاف جریان آب شنا میکنند و در دید عوام گاها به آدم ها احمق هم شبیه میشوند ولی در نهایت همگان لب به تحسینشان باز میکنند.  آنالیز سرچ گوگل و تعداد جستجوی کلمات در گوگل اولین گام و اصلی ترین گام موفقیت در بهینه سازی سایت میباشد.

در شرایطی که همه سایتها و سئو کاران به شدت برای گرفتن جایگاه در کلمات پرترافیک و پر رقابت در تلاشند. و سئو این کلمات عملا آدم حرفه ای و فعال میخواد و هزینه سئو بسیار زیادی برای گرفتنشان باید صرف شود.  آدم هایی هم پیدا میشوند که با کمی آنالیز و تحقیق و نکته سنجی کلیدواژه هایی را پیدا میکنند که ترافیک و سرچ بالایی داره ولی بر خلاف کلمات دیگه رقابت برای آنها خیلی خیلی پایین تره …

آنالیز سرچ گوگل

یک سایت موفق حتی از یک کاربر هم نمیگذرد و در مباحث مختلف حوزه کاریش اقدام به انتشار محتوای اختصاصی میکند ولی این به معنای موفقیت همه سایتهایی که نرخ انتشار مطلبشان خیلی زیاد است. تضمین شده است . بلکه سایتهایی موفق میشوند که با استراتژی و اهداف مشخص اقدام به آنالیز سرچ گوگل و تعداد جستجوی کلمات در گوگل کرده و  انتشار مطالب میکنند و در وحله اول کلیدواژه های ریز  و درشت را بدرستی شناسایی میکنند و در وحله دوم به تناسب بانکی از کیوردها که در اختیار خواهند داشت اقدام به تدوین استراتژی مشخص و انتشار مطالب اختصاصی برای هر کلید واژه یا گروهی از کلیدواژه ها میکنند .

نحوه آنالیز تعداد سرچ و جستجوی کلمه ها در گوگل

حال سئوالی که اینجا مطرح میشود این است که از کجا باید کلیدواژه های ریز و درشت کسب و کارمان را که در گوگل توسط کاربران جستجو میشوند را شناسایی کنیم ؟ و تعداد سرچ یک کلمه در گوگل و تعداد جستجوی کلمات در گوگل را با کمک چه ابزار آنالیز سرچ گوگل بررسی کنیم؟

سئو میر تا کنون یک مطلب در اینخصوص منتشر کرده است که نحوه پیدا کردن کلیدواژه ها از طریق گوگل را شرح میدهد و بزودی مطالب دیگری در اینخصوص منتشر خواهیم کرد . قطعا اگر جستجو کنید در اینترنت میتوانید منابع آموزشی مفیدی در این موارد هم میتوانید در سایتهای فارسی زبان و لاتین زبان پیدا کنید.پیدا کنید .

7 Dec 2017