نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان تهران

ممکن است شما هم از دیوارهای سفید منزل یا محل کارتان خسته شده باشید. یکی از بهترین و ارزان ترین راه برای بهبود ظاهر آپارتمان رنگ کردن ساختمان است. از اینکه بخواهید خودتان دست به قلم شوید، نفرت دارید؟ اگر ساکن تهران، یا حومه تهران هستید، گروه نقاشی ساختمان طالبی کار رابرای شما آسان کرده است.

می توانید با مشاوره و دریافت خدمات مناسب و ارزان قیمت، کار خود را آسان نمایید. با این روش خواهید دید رنگ ها به طور چشمگیری می تواند مُدل و سبک طراحی خانه شما را تغییر دهند. رنگ ساختمان را به کمک اسپری، قلم مو و یا غلطک میزنند. از ترکیب رنگ ها به می توان به نتایج خیره کننده ای دست پیدا کرد. قبل از نقاشی ساختمان باید چند نکته را رعایت نمایید تا کار شما را در نقاشی ساختمان ساده تر کند. نکاتی که ممکن است ندانید و با دانستن آن ها کمک شایانی به خود در رنگ آمیزی منزل نمایید.

نقاشی ساختمان در تهران

رنگ آمیزی نمای بیرون خانه های قدیمی

همانطور که می دانید و شاهد هستید در گذشته به نمای خارجی خانه چندان اهمیت داده نمی شده و اکثر خانه های قدیمی ساده و بدون نما هستند. از طرفی گمان عده ای افراد به این است که در نمای خارجی سنگ و آجر باید استفاده شود و این کار هزینه زیادی در بر دارد و همین امر باعث می شود تا کسانی که توان مالی چندانی ندارند از اقدام به بازسازی خانه خود منصرف شوند. اما در حال حاضر رنگ های بسیار با کیفیت و قدرتمندی وارد بازار شده است که به صنعت نقاشی ساختمان رونق خاصی بخشیده است.

استفاده از رنگ برای نمای ساختمان علاوه بر اینکه هزینه های کمتری نسبت به سنگ و آجر دارد، به دلیل تنوع بالای رنگ، زیبایی بیشتری نیز به همراه دارد. بنابراین با رنگ های قوی و قدرتمندی مانند جوتن، کنیتکس، آکریلیک و غیره می توان به زیباسازی خانه های قدیمی پرداخت. رنگ های نما اغلب بر روی سطوح مختلفی مانند گچ، سیمان، بتن و غیره قابل اجرا می باشند.

نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان لاکچری و لوکس در تهران

اجرای هوشمندانه ی نقاشی لاکچری ساختمان، هنرِ استادکاران خلاق، مجرب و متبحر است و ایجاد نقوش و طرح های خاص از عهده هر نقاشی خارج است. مشتریان نقاشی های فاخر و لوکس در تهران، بیش تر در محله هایی همچون ازگل، تجریش، داراباد، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، ولنجک، نیاوران، کامرانیه، قیطریه، محمودیه و سایر محله هایی که در منطقه 1 تهران هستند و مالکان ساختمان ها خواهان نمای خارجی و طراحی داخلی مجلل و شیک می باشند

رنگ ها در لوکس و گرانقیمت نشان دادن ساختمان بسیار مؤثر هستند. نقاشان ماهر ساختمان با استفاده از ترکیب رنگ های مناسب فضای شیک و مدرن و حسی فاخر و لوکس را ایجاد می نمایند. بهترین کار قبل از اجرای رنگ ساختمان انتخاب رنگ های درست و بجاست. دقت داشته باشید رنگ هایی که استفاده می شود باید با اثاثیه ساختمان، پرده ها، دکوریجات و سایر متعلقات همخوانی داشته باشد تا محیطی یک دست و زیبا به وجود آورد.

از جمله رنگ های لاکچری ساختمان می توان به رنگ های سفید، طلایی، سیاه، بنفش، نقره ای، سبز یشمی، سورمه ای، عاجی، خاکستری روشن یا توسی، سبز زیتونی، آبی فیروزه ای، قهوه ای سوخته، قرمز تیره، برنز و رنگ کرم اشاره کرد. استفاده از این رنگ ها به صورت تک رنگ کاربردی نخواهد داشت. رنگ سفید به عنوان یک رنگ خنثی می تواند همراه خوبی با سایر رنگ ها باشد، بسته به سلیقه مشتری می توان از سایر رنگ ها نیز استفاده نمود.

نقاشی ساختمان لاکچری در تهران

 

جهت دریافت قیمت وسفارش نقاشی ساختمان در تهران با ما تماس بگیرید:

نقاشی ساختمان طالبی