Painter And Decorator

نقاشی ساختمان و تزئینات ساختمان در تهران و کرج

 

نقاشی مدرن ساختمان در تهران و کرج طرفداران بسیار دارد. امروزه تنوع طرح و رنگ به قدری بالا رفته که هر خانواده ایرانی می تواند منزلی با نقاشی جدید و مدرن داشته باشند و هیچ محدودیتی در نوع نقش و طرح نداریم.

نقاشی ساختمان طالبی بر آن است تا با پوشش سراسری تهران و کرج خدمات نقاشی ساختمان را در همه ابعاد گسترش دهد تا هیچ تقاضایی بی پاسخ نماند. ما در تیم نقاشی طالبی مناسبترین قیمت را ارائه می نماییم تا شما مشتریان گرامی با بودجه مورد نظر خود بهترین کیفیت ممکن را دریافت نمایید.

نقاشی ساختمان مدرن در تهران و کرج

 

ایده های خلاقانه برای طراحی و نقاشی ساختمان به صورت مدرن

طرح زدن روی دیوار با شابلون

استفاده از الگو های هندسی در نقاشی ساختمان

هنر نمایی در اطراف کلید ها و پریز ها

استفاده ترکیبی از رنگ ها و پوشش های مختلف

رنگ آمیزی ساختمان بصورت سه بعدی و نواری

نقاشی ساختمان بصورت بافت دار

گاهی می توان از ساده ترین و پیش پا افتاده ترین چیز ها نیز در نقاشی مدرن ساختمان استفاده کرد و آثار خارق العاده ای تولید کرد. به عنوان نمونه می توان بعد از رنگ آمیزی با استفاده از جارو بر روی سطح کار طرح انداخت

 

نقاشی ساختمان با غلطک

 

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری به همراه پوستر

برای طراحی دیوارها می توان از چند روش در کنار هم استفاده نمود، بعنوان نمونه؛ می توان از زنگ آمیزی به همراه پوستر و کاغذ دیواری استفاده کرد.

 

استفاده از گچ بری های ساختمانی

یکی از مصالح ساختمانی که از قدیم الایام تا به امروز مورد استفاده بشر قرار گرفته؛ گچ می باشد که قدمت آن به چیزی حدود 5 هزار سال قبل بر می گردد. این ماده به علت ویژگی های منحصر بفردی که دارد باعث شده بعنوان یکی از مصالح پر کاربرد در نقاشی ساختمان بصورت مدرن هم نیز استفاده شود. از این نوع ماده برای تزئین سقف، شومینه، دیوار و دور انواع لوستر و غیره استفاده می شود که می توان آن ها را بصورت دلخواه و مورد علاقه خود رنگ آمیزی نمود، معمولا از گچ بری در خانه هایی استفاده می شود که دارای سقف های بلند باشند.

 

نقاشی ساختمان با رنگ های مولتی کالر

همانطور که از نام مولتی کالر پیداست این رنگ  شامل چند رنگ می شود. یعنی در زمینه ای تک رنگ، تکه ها و رشته های رنگی با  رنگ های متنوع دیده می شود که همین تنوع سبب محبوبیت این رنگ شده است. مولتی کالر از رنگ های جدید ساختمان محسوب می شود که دارای بافتی برجسته و زیبایی است و به دلیل ویژگی های مثبتی که دارد بسیار مورد توجه معماران و طراحان داخلی قرار گرفته است. بافت این رنگ به گونه ایست که اگر از فاصله ای دور به  آن نگاه کنید تصور می کنید پوشش دیوار از جنس سنگ و یا گرانیت است ولی هنگامی که از فاصله ای نزدیک دیوار را لمس کنید متوجه می شوید که رنگی بافت دار و برجسته است. 

نقاشی ساختمان مولتی کالر

جهت سفارش یا استفاده از نظرات کارشناسان نقاشی و تزئینات داخلی ساختمان با ما تماس بگیرید