نقاشی ساختمان کرج

ارائه خدمات نقاشی ساختمان در کرج

در طی سالهای گذشته گروه نقاشی ساختمان فارس آرت با به کارگیری نیروهای مجرب و اتکا بر تجربه چندین ساله  خود مفتخر به ارائه خدمات نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منازل مسکونی ، مدارس ، ادارات ، شرکت ها در تمام نقاط استان البرز از جمله شهرهای کرج ، هشتگرد ، طالقان ، ساوجبلاغ ، نظراباد ، اشتهارد و فردیس می باشد.

ویژگی نقاشی ساختمان فارس آرت در کرج

قیمت مناسب
 مناسب ترین قیمت ها در منطقه کرج

انجام کار در اسرع وقت
انجام نقاشی منزل یا محل کار شما در کوتاه ترین زمان

کیفیت بالا
استفاده از رنگ و مواد اولیه مرغوب و با کیفیت

نیروی مجرب
به کارگیری نیروی مجرب و حرفه ای

 

قیمت نقاشی ساختمان کرج

به طور معمول قیمت نقاشی ساختمان در کرج طبق تعرفه های تعیین شده و گاها ارزانتر انجام می شود. انواع رنگ های ساختمانی با قیمت مناسب استفاده می شود. شما می توانید با انتخاب رنگ مورد نظر و بازدید کارشناسان از محل از قیمت دقیق خدمات مطلع شوید.

گروه فارس آرت در کرج با داشتن انواع خدمات حرفه ای و ساده در تمامی ساعات شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستند.

 

نقاشی ساختمان کرج با داربست و طناب

برای نقاشی ساختمان کرج آن دسته از ساختمان هایی که دیوارهای مرتفع و بلندی دارند از داربست استفاده می شود تا علاوه بر تامین امنیت جانی نقاش، نقاشی ساختمان هم با کیفیت و به درستی انجام شود. در برخی مکان هایی که امکان دسترسی بنا به هر دلیلی دشوار است و نمی توان به راحتی به آن دست یافت استفاده از طناب نیز امکان پذیر است

انواع نقاشی ساختمان کرج

گروه فارس آرت با در نظر گرفتن سطح مورد رنگ آمیزی و همچنین سلیقه شما آماده اجرای انواع نقاشی ساختمان با رنگ های پلاستیک ، روغنی ، اکرولیک ، بلکا ، مولتی کالر ، کنتکس ، اپوکسی ، پتینه و رنگ نما می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و قیمت نقاشی ساختمان با ما تماس بگیرید: