کفپوش های صنعتی و پلی اورتان

کفپوش صنعتی

استفاده از کفپوش های صنعتی مزایای ویژه ای دارند . سری ۲۰۱۶ کفپوش های صنعتی گروه خاور میانه با کیفیتی جهانی و قیمتی مناسب عرضه میشوند . برای دریافت اطلاعات کامل نسبت به مشخصات فنی , قیمت , شرایط فروش و تحویل محصولات با مهندسان فروش ما تماس بگیرید .

ابعاد و اندازه کفپوش های صنعتی

بدون اطلاع از این که چگونه شیَ مورد نظر را اندازه گیری کنند. نمیتوان کفپوش صنعتی و ابعاد آن را اندازه گرفت . به عنوان مثال ابزار و وسایل صاف قدیمی با اندازه ی ۴/۱ اینچ در ۱۰ فوت به علت ادعای غیر مفید بودن آن ها کنار، گذاشته شدند. تقریباً هر کسی می توانست کفپوش صنعتی را اندازه گیری کند

کاربرد کفپوش صنعتی

 بسته به چگونگی کاربرد کفپوش صنعتی اندازه گیری و رخداد آن شی مورد نظر، در انجام آن کار موفق، یا شکست می خورد. آیا شما می توانید کارشناس کم تجربه ای را تصور کنید که با یک ریسمان قدیمی ۱۰ فوتی با قابلیت انحنا و خمیدگی ۴×۲ با کمک یک خط کش، فاصله ی بین لبه ی مستقیم تا کف زمین را اندازه گیری کند؟ و بعد بگوید این کف پوش خوب نیست.

کف بتنی با کفپوش صنعتی

   امروزه برای میزان کردن و عدم تراز بودن کف با استفاده از کفپوش صنعتی ، رقم های F وجود داردAcI302.R .راهنمایی برای کف های بتنی باکفپوش صنعتی ساختار چسبناک که زمان و چگونگی کاربرد، خصوصیات و ورژگی های رقم های F به ما اطلاعاتی می دهد. کف پوش های بتنی که در پایه ی مناطق مسکونی، مخزن های بزرگ، یا در طراحی ساخت و ساز به کار می روند.

شباهت کفپوش اپوکسی و صنعتی

اساساً کفپوش های اپوگسی و کفپوش صنعتی شبیه به هم هستند.( یادگیری کاربردهای معروف: بتن براق شده، و پوشش اپوکسی). در محیط های تجاری یا صنعتی، تکه های کف پوش بسته به ظرفیت یا صاف بودن و ترازی مورد نیاز معمولاً نیازهای ویژه ای دارند. برای دسترسی به قطعات کف پوشی که این نیازها را دارد

نصب کفپوش صنعتی

پیمانکار روش های ویژه ای برای نصب و اتمام کار کفپوش صنعتی به کار می برد. کفپوش های تجاری یا صنعتی می توانند نیازهای ویژه ای برای سختی سطح، تکمیل و پرداخت کردن و حتی رنگ داشته باشند. برای مثال کمپانیwal-Mart یک ویژگی برای کف پوش های بتنی در نظر گرفته که مراحل رنگ، تراکم سطح و تکمیل کار با ماله را در بر می گیرد.

شرکت های نصب کننده کفپوش صنعتی

شرکت نصب کفپوش مذکور برای هر چیز، انتظارات بالایی دارد که کف پوش های بتنی از این امر مستثنی نیستند. کف پوش های صنعتی – تجاری می توانند بر طبق درجه ساخته شوند ویا به حالت معلق باشند.

کفپوش صنعتی معلق

کف پوش های صنعتی معلق اغلب روی صفحات فلزی ساخته می شوند که به شکل ورقه های راه راه با ساختاری محکمند. دسترسی به ارزش های درجه ی همواری و تراز بالا روی این کف پوش ها می تواند مشکل باشد برای این که به خاطر سنگینی بتن، صفحات و چارچوب ها کج می شوند.

کفپوش صنعتی مدل های سری ۲۰۱۶

کفپوش صنعتی مدل a820  سری ۲۰۱۶

کفپوش پلی اورتان و صنعتی مدل های ۲۰۱۶ سری ۸۲۰ در ابعاد و قیمت مناسب عرضه میشوند

کفپوش صنعتی مدل a830  ۲۰۱۶

این مدل از کفپوش صنعتی دوام بسیار بالایی دارد

کفپوش صنعتی مدل a840  ۲۰۱۶

کفپوش صنعتی مدل ۲۰۱۶ ۸۳۰ را از نمایندگان فروش ما بخواهید

کفپوش صنعتی مدل a850  سری ۲۰۱۶

تنوع رنگی بسیار مناسبی دارد و از پرفروش ترین کفپوش های صنعتی میباشد

کفپوش صنعتی مدل a860  سری ۲۰۱۶

کفپوش صنعتی مدل a870  سری ۲۰۱۶

کفپوش صنعتی مدل a880

کفپوش صنعتی مدل a890  ۲۰۱۶

کفپوش صنعتی مدل a910 2016

کفپوش صنعتی مدل a920  سری ۲۰۱۶

کفپوش صنعتی مدل a930  سری ۲۰۱۶

کفپوش صنعتی مدل a940  طرح های ۲۰۱۶ با رنگ بندی مناسب

بتون صنعتی سنگی

Industrial Stone Concrete Flooring

انواع کفپوش صنعتی سری سنگی مدرن و ساده

پوشش صنعتی اپوکسی

Industrial Epoxy Flooring

02

پوشش صنعتی پلی یورتان

Industrial Polyurethne Flooring

سری کفپوش های صنعتی پلی اورتان رنگ روشن