نمونه سوالات مراقبت عاطفی : دوره ضمن خدمت 24 ساعته

دانلود سوالات مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

سایت دوره مراقبت عاطفی

این وبسایت از 6 آبانماه همزمان با شروع انتشار محتوای دوره مراقبت عاطفی جسمانی و روانشناختی از دانش آموزان شروع بکار کرده و امیدواریم با حمایت شما عزیزان تا حدود بهمن ماه بصورت تخصصی این سایت را اداره کنیم و بتوانیم به موقع منابع آموزشی و نمونه سوال و سوالات واقعی آزمون های مرحله ای و جبرانی دوره ضمن خدمت مراقبت عاطفی را به شما ارائه نماییم .

دانلود بسته سوالات مراقبت جسمانی در فرمت ورد یا پی دی اف قابل چاپ

 

نحوه عضویت در سایت

راه عضویت در سایت ضمن خدمت مراقبت عاطفی و دریافت بروز و لحظه ای اخبار , سوالات و منابع آموزشی این دوره بسیار راحت میباشد . البته برای عضویت اتوماتیک نیازمند یک مرحله خرید فایل هستید . به محض عضویت در مراحل بعدی به مدت 3 ماه اکانت شما فعال خواهد بود و میتوانید با مراجعه مجدد و ورود به اکانت کاربریتان آپدیت منابع دوره را دانلود نمایید.

ما به شما توصیه میکنیم در کانال تخصصی ما که بدین منظور راه اندازی کرده ایم عضو شوید.

اطلاعات تماس با پشتیبانی و مدیران سایت

 

جهت تماس با واحد پشتیبانی و مدیران سایت ضمن خدمت مراقبت عاطفی جسمانی و روانشناختی میتوانید به صفحه تماس با پشتیبانی مراجعه نمایید یا با پشتیبان آنلاین واتس آپ یا تلگرام سایت در ارتباط باشید.

 

 

پشتیبان کاربران سایت در تلگرام

برای ارتباط با پشتیبانی سایت در تلگرام به آیدی زیر پیام بدهید . همچنین میتوانید در کانال تلگرام ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی به آدرس زیر هم عضو شوید.

 

تلفن تماس با مدیر سایت مراقبت عاطفی

 

سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی

سایت + کانال تلگرامی تخصصی ویژه آزمون های این دوره

به جهت اهمیت ویژه ای که مراقبت از دانش آموزان در محیط مدرسه دارد دوره ضمن خدمت مراقبت عاطفی جسمانی و روانشناختی از دانش آموزان توسط آموزش و پرورش از طریق سامانه رایادرس در حال برگزاری است . برنامه های آموزشی دوره از ساعت 19 مورخه 6 آبانماه برای اولین بار منتشر شد و تا اواخر دیماه 97 این دوره ادامه خواهد یافت.

بدین جهت سایت تخصصی سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی جسمانی و روانشناختی دانش آموزان جهت کمک به همکاران گرامی راه اندازی شده است.

عمده دلایل اهمیت این دوره

ما بیش از دو سال است که دوره های مختلف ضمن خدمت را رصد میکنیم . به جرات میتوانیم بیان کنیم این دوره ( مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان ) در کنار دوره های شمیم دانش و هوشمند سازی مدارس و پرتنو عبادت مهمترین دوره های برگزار شده در طول دو سال اخیر هستند . عمده دلایل اهمیت این مساله را میتوان در تاکید شخص اول آموزش و پرورش کشور جناب وزیر دانست.

سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

شما همکار گرامی جهت دسترسی به منابع آموزشی لحظه ای , نمونه سوال و سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان که توسط موسسه ضمن خدمت فرهنگیان ایران زمیــــــــــــن ارائه میگردد میتوانید به دو روش زیر اقدام نمایید.

دو روش برای دریافت سوالات مراقبت عاطفی

روش اول : عضویت در کانال تخصصی این دوره و دانلود رایگان

راه ساده تر مراجعه به کانال تازه تاسیس ما که به صورت ویژه برای این دوره راه اندازی شده است و عضویت در کانال تلگرام ما میباشد تا بتوانید لحظه ای سوالات و منابع آزمون را در تلگرام دریافت نمایید.

روش دوم : خرید از سایت و دانلود

روش دوم خرید بسته کامل و بروزشونده سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی از سایت ما میباشد که با پرداخت مبلغ ناچیزی علاوه بر حمایت از ما این بسته را خریداری و دانلود نمایید . در این صورت بسته کاملتری را به صورت یکجا دریافت میکنید و بروزرسانی و آپدیت های سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی را در ایمیلتان به مرور دریافت خواهید کرد.

 

دانلود رایگان

خدمات دانلود رایگان را ما همواره و در مقاطع مختلفی در سایتمان اعمال میکنیم . دانلود رایگان سوالات مراقبت عاطفی بصورت مستقیم از کانال زیر بهترین راه حل میباشد . و در سایت هم در مواقع مختلفی به مناسبت های مختلف خدمات دانلود رایگان سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی با جواب را فعال میکنیم.

     

سوالات تستی و تشریحی

بانک کاملی از نمونه سوالات را برای هر مرحله از آزمون های دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی برای شما تدارک دیده ایم.

این سوالات به دو شکل تستی و تشرحی تدوین شده اند.

سوالات در یک فایل پی دی اف یا ورد ارائه میشوند.

جواب همه سوالات واقعی یا نمونه سوالات تدوین شده در بسته دانلودی موجود است.

منابع آموزشی و آزمون آنلاین مراقبت عاطفی

در ادامه این صفحه و صفحات خبری سایت میتوانید اخبار دقیق و بروز دوره مراقبت جسمانی عاطفی را دنبال کنید . منابع ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی هم به صورت مرتب در سایت منتشر میشود و در بسته دانلودی هم موجود میباشند.

سایت مرجع و تخصصی ویژه دوره ضمن خدمت فرهنگیان : مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

 آیدی تلگرامی کانال تخصصی دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی از دانش آموزان را در تلگرامتان جستجو نمایید . با عضویت در کانال رایگان سوالات را تا پایان دوره دریافت کنید. التماس دعا